INSTALACJE I HYDRAULIKA

 

Hydraulika

Hydraulika to podstawa każdego budynku mieszkalnego lub użytkowego. Przede wszystkim właśnie ona odpowiada za dostęp do ciepłej wody, ogrzewanie centralne czy kanalizację. Z tego względu koniecznym jest zamontowanie wysokiej jakości elementów, które gwarantują niską awaryjność, a co za tym idzie – także większe bezpieczeństwo. Wyłącznie sprawnie działająca instalacja nie szkodzi zdrowiu ani życiu człowieka, dlatego też powinno nam zależeć na tym, aby hydraulika możliwie jak najlepiej spełniała swoje funkcje. Sklep MarRom1 oferuje najwyższej klasy rozwiązania, z których mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i profesjonalni hydraulicy poszukujący części do naprawy czy montażu instalacji hydraulicznej, między innymi rury oraz złączki zaprasowane. Gdańsk jest miastem, w którym od ponad dwóch dekad prowadzimy dystrybucję materiałów hydraulicznych najwyższej jakości.

MarRom1 – korzystne rozwiązania

Poszukujesz artykułów hydraulicznych do swojego domu? A może jesteś hydraulikiem i szukasz najkorzystniejszych rozwiązań ulepszających Twoją pracę? W gdańskiej i podradomskiej hurtowni MarRom1 znajdziesz doskonałe elementy hydrauliczne uznanej polskiej marki Ferro, Viega i wielu innych. Funkcjonalne i trwałe elementy hydrauliczne armatury takie jak zawory, rozdzielacze, złączki, rury oraz przyłącza wodne, to obowiązkowe składowe instalacji w budynkach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej, w których konieczne są dostęp do bieżącej, ciepłej wody czy ogrzewanie. Te oraz inne elementy hydrauliczne oferuje nasz sklep hydrauliczny. Gdańsk i Radom to miasta, w których można zapoznać się z szerokim zakresem wyposażenia naszej hurtowni hydraulicznej na miejscu.

Dla bezpieczeństwa

Systemy hydrauliczne w budynkach składają się z wielu elementów, takich jak urządzenia zasilania, urządzenia wykorzystywania oraz przyłącza. Wysoka jakość oraz trwałość elementów hydraulicznych jest gwarantem wieloletniego użytkowania i niskiej awaryjności. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości elementów hydrauliki dla systemów instalacyjnych. Dlatego też oferujemy najlepsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszych hurtowniach w Gdańsku i Radomiu znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły hydrauliczne konieczne do wykonania instalacji hydraulicznych lub jej naprawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na miejscu: MarRom1 sklep hydrauliczny, Gdańsk, Trakt w. Wojciecha 223/225.

MarRom1 — najlepiej wyposażony sklep hydrauliczny, Gdańsk

Wspieramy naszych klientów w poszukiwaniach najlepszych rozwiązań hydraulicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą rolę w trakcie budowy czy remontu elementów hydrauliki odgrywa wiedza oraz specjalistyczne umiejętności, wypracowywane w praktyce, stąd zawsze służymy pomocą i wsparciem w kwestii wyboru odpowiednich części. W naszej ofercie znajdują się między innymi rury PEX oraz złączki zaprasowane. Gdańsk oraz Radom są miastami, w których prowadzimy naszą działalność. Posiadamy duży magazyn, dzięki czemu większość produktów dostępnych jest u nas od ręki. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie naszym klientom możliwości wyboru wśród jak najszerszej gamy części hydraulicznych, zapewniających niezawodność funkcjonowania urządzeń grzewczych oraz sanitarnych.

Niezawodne rury PEX — Gdańsk

Oferujemy wysokiej jakości, znajdujące swoje zastosowanie w niskotemperaturowych instalacjach grzewczych rury PEX. Gdańsk i Radom to miasta, w których prowadzimy działalność, związaną z dystrybucją tych elementów. Rury PEX są wykonane z usieciowanego polietylenu, a ich użycie jest możliwe w instalacjach, w których podgrzewanie chłodziwa możliwe jest do maksymalnie 80 stopni Celsjusza. Montaż tego typu rur jest najbardziej ekonomiczny w przypadku instalacji rurociągów grzewczych różnego typu, w tym ogrzewania podłogowego i stanowi doskonałą alternatywę dla plastikowych odpowiedników. Kluczem do niezwykłej wytrzymałości i elastyczności rury polietylenowej typu PEX jest technologia produkcji, polegająca na usieciowaniu polietylenu na poziomie molekularnym.

Najlepsze złączki zaprasowane — Radom, Gdańsk

Montaż elementów, pozwalających na wykonywanie rozgałęzień, zwojów czy łączeń w obrębie rurociągów nie jest możliwy bez udziału specjalnych dodatkowych części. Tym celom służą specjalistyczne złączki zaprasowane. Radom i Gdańsk to miasta, w których prowadzimy dystrybucję tych części najlepszych producentów elementów hydraulicznych. Oferujemy różnego rodzaju złączki o różnych średnicach, trójniki, umożliwiające zarówno łączenie elementów rurociągów, przedłużanie w trakcie ich budowy, jak i naprawę już istniejących systemów. W naszych sklepach oferujemy wyłącznie materiały wyprodukowane przez najlepszych producentów elementów oraz podzespołów do systemów wodociągowych i wodno-kanalizacyjnych, które odznaczają się wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością temperaturową.

Zapraszamy do zakupu elementów hydraulicznych. Dostępne są u nas elementy do instalacji hydraulicznych, między innymi rury oraz złączki zaprasowane. Radom i Gdańsk to miasta, w których prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości towaru tego typu.

Oczywiście za pośrednictwem naszej hurtowni można zaopatrzyć się również w takie elementy niezbędne do prawidłowego działania systemu hydraulicznego, jak rury PEX, a także kompatybilne z nimi złączki zaprasowane. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które dopasujemy do wymogów instalacji ciepłej i zimnej wody.

KONTAKT:

Dobrut - Hurtownia

e-mail:

handel@marrom1.pl

telefon:

+48 48 618 48 39
+48 607 885 853

godziny otwarcia:
pon - pt 7:00 - 17:00
sb 7:00 - 14:00
Gdańsk - Hurtownia, Sklep

e-mail:

gdansk@marrom1.pl

telefon:

+48 58 306 64 43/44

godziny otwarcia:
pon - pt 7:00 - 17:00
sobota - nieczynne
Gdańsk - Rozlewnia LPG

e-mail:

lpg@marrom1.pl

telefon:

+48 58 306 65 64

godziny otwarcia:
pon - pt 6:30 - 19:00
sb 7:00 - 14:00
Białobrzegi - Sklep

e-mail:

bialobrzegisklep@marrom1.pl

telefon:

+48 48 613 25 07

godziny otwarcia:
pon - pt 9:00 - 17:00
sb 9:00 - 14:00
Pionki - Sklep

e-mail:

pionkisklep@marrom1.pl

telefon:

+48 48 612 41 71

godziny otwarcia:
pon - pt 9:00 - 17:00
sb 9:00 - 14:00

 

Polityka prywatności

 
  stat4u